Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előre kevert (tehát nem a...

Előre kevert (tehát nem a rendes henna por! ) henna hajfesték mennyire tartós, vagy van ebből színező is? Ezektől a kikevert henna festékektől vörös árnyalatú lesz a hajam (nem örülnék ha igen)?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nem festettem a hajam,világos volt és a barna amilyenre festettem megkopott már rendesen rajta. Leakarom növeszteni és ezért át akarok térni színezőre.Van ami nem olyan mint a palette színezői,hogy 24 vagy mennyi hajmosásig tart papíron de igazából örökre?Használtam már ilyet is de a második alkalom után(kb 2-3 havonta festettem akkor) mintha festék lett volna és nem kopott ki semennyire. Tudnátok ajánlani valamilyet?Garnier színezőiről tapasztalat??
2012. aug. 4. 11:02
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ha még esedékes, én használtam Palette hajszínezőt és elég tartós volt. Kopott rendesen, de szerintem nem kopik ki soha teljesen. Legalábbis nekem nem tette, igaz én sötét színt használtam.
2012. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!