Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajat lehet hajpakola...

Ricinus olajat lehet hajpakolassal keverni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, h van aki a ricinust balzsammal v hajpakolassal viszi fel a hajara..... igy is hasznal?? Csak annyibol nem ertem a dolgot, ha pl. A hajpakolassal teszem ra a hajamra az olajat akkor utana nyilvan samponnal kell hajat mosni, een viszont a kallos latte pakolast nem szoktam megmosni samoonnal.... eleg hulyen fogalmaztam, remelem ertitek. Es aki igy hasznalja az a tovere es a hajvegekre egyarant tesz??? Nagyon szepen koszonom elore is a valaszokat!:-)
2012. aug. 5. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet keverni. Utána nyilván kell sampon, pakolás után nem. Szóval ha kevered, kell sampon.


Én az egész hajamra rákenem, bár én olívaolajjal keverem. Plusz a hajtőre is teszek. De próbáltam már amúgy pakolással is, és samponnal mostam természetesen.

2012. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kipróbálom!:-)
2012. aug. 6. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!