Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van szeplo az arcomon de nem...

Van szeplo az arcomon de nem sok inkabb a valamon van es van anyajegyem is es van 1 majfolt a hasamon ennek ellenere elmeehetek szolariumba par alkalommal? es hetente max 2 szer?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor nem szabad szoliba járni ha sok anyajegyed van! a többi az szerintem nem olyan lényeges...
2008. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szintén szeplős vagyok, (az egész karom,vállam) anyajegyem,májfoltom is van. Jártam szoliba, vettem egyet magamnak, használtam gyakran és semmi bajom nem lett tőle azon kívűl, hogy kiszáradt a bőröm, és öregebbnek látszottam. Elég egészségtelen... De het 1-2 alkalom nem fog megártani szerintem.
2008. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne kockaztass ennyire az egeszsegeddel, csak azert h barnabb legyel. ha utana rakos leszel az jobban fog tetszeni? gyogyszereszno vagyok, csak megsugom, h foleg az anyajegyekre nagyon kell vigyazni,mert azok elrakozodthatnbak, ha csak megserulnek, elvakarjak, stb. S az UV sugarak kimondottan rosszak, szerintem meg a rendes napon is nagyon vigyazz.

Ha teli vagy szeplokkel s anyajegyekkel akkor biztos feher a borod is, de szerintem hagyd ki, mert veszelyes lehet.

Na meg az ilyen obarnitokremeknek, se hidd h nincs mellekhatasuk. Egy olyan anyaggal szinezik meg a borod, amit az etel szinezesere hasznalnak, annak is nagyon karos hatasai vannak.

Nem szeretnelek elszomoritani, de szerintem minden embernek az egeszsege fontosabb.

2008. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem felesleges dolog bár vannak infra szolik és fujások is amiktől jóval jobb hatásokot lehet elérni ezeket ajánlanám neked...
2008. dec. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!