Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék tenni ezenkívül a...

Mit tudnék tenni ezenkívül a hajammal, hogy helyre jöjjön?

Figyelt kérdés

Ki lett szőkítve a vége. Eléggé száraz. 1 héten 2 rakok rá ricinust egész éjjelre. Szoktam hetente 1-szer hajpakolást rárakni

ilyet:

[link]


Hajmosás után használok hajvégápolót, valamikor befújom balzsammal is. Nem vasalom, nem szárítom. Szedek szépségvitamint.

Még valamit tudnék tenni a hajam érdekében?


2012. aug. 6. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*2 alkalommal
2012. aug. 6. 17:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezeket ajánlottam volna. Viszont, ha ez sem használ, egy valami marad, az pedig az olló :/
2012. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Az én hajam is nagyon száraz volt. Nekem a Dove sampon és balzsamok váltak be, pontosabban a töredezett hajra való, ez: [link]

Sokszor használok ricinusolajat ( száraz hajra rakok különösen a végekre, minél tovább rajta hagyom- kb 3-4 órát majd lemosom). Ezen kívűl ez a hajpakolás csodát tett a hajammal: [link] (1000 ft volt 1 liter) néha ezt is használom: [link] bár ezekről a hajpakolűásokról sokat nem tudok mondani..fényesebb lesz ennyi. Hajmosás után a Gliss Kur fújós spray-t használom hogy kifésülhetőbb legyen, és a Balea hajvégápolót kenem rá.

Egyébként ezen az oldalon rengetek hasznos tanácsot találsz. Csak beírod hogy pl "sampon" és mindet kiadja véleményekkel és összetevőkkel, így megkönnyíti a döntést és a vásárlást:)

2012. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hopp a link lemaradt: [link]
2012. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2012. aug. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!