Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Nagyon seprűs a vége?! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A hajam hajlamos nagyon kiszáradni, ezért rendszeresen ápolom balzsammal és pakolással. A vége viszont így is nagyon száraz, seprűs és nem tudok vele mit csinálni.

Sajnos nem azért van, mert töredezett a vége (bár most egy kicsit az), mindig ilyen. Ha elmegyek fodrászhoz, utána 3 nap múlva is ilyen seprűs.


Már nagyon sok mindent próbáltam, de semmi sem használt. Hajvégápoló, ricinus olaj a hajvégekre, kicsit több pakolás a hajvégekre, méz, olívaolaj. De semmi.


Nagyjából egyenes a hajam, viszont a vége szörnyű, ezért ki szoktam vasalni. Ha kivasalom kicsit jobb a helyzet, de nem szeretem vasalni a hajam.


Mit csinálhatnék, hogy ne legyen ilyen seprűs a hajam vége? Valami tipp, praktika?

Szívesen fogadok házi praktikákat, tippeket, és boltban kapható nem túl drága balzsamokat, pakolásokat, szérumokat, akármiket. :)



2012. aug. 2. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Használj hajolajat. Hagyd normálisan megszáradni, utána egy pá cseppet tegyél a kezedre, dörzsöld szét, és a hajvégeidet fogdosd meg vele :) Nekem bevált, pedig én rendszeresen vasalom.

Vagy: hajwaxal kend be a legvéget ha megszáradt.

2012. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, és a hajolajból ezt a fajtát használom: [link]

Dm-ben nem láttam, de rossmanban lehet kapni.

2012. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tegnap vettem az alverde hajvegapolo fluid-t(szilikon mentes) és ki is probáltam, 2-3 pumpálásnyit tettem, az egyébként száraz töredezett hajvégeimmel "csodát" tett, igaz a töredezések megmaradtak,azt szépen le kell vágassam, de lagalább a tapintása nem seprű-szerű. Már egy hónapja szilikon mentes termékeket használok, igy én nem tapasztaltam az átállás kellemetlenségét a szilikonos termék után. Az illatát nem érzem a hajamon.
2012. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegyel ra placentat szupermarketekben lehet kapni de nemreg egy kicsi boltban vettem ahol kozmetikumokat es hajapolasi termekeket arultak. Olcso es sok van benne (fel kg),szoval sokaig tart. Nagyon jo ,csak ajanlani tudom!


Igy nez ki a doboz(van mas marka is,de nekem most epp ilyen van):

[link]

2012. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!