Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit javít a bőrőn a...

Mennyit javít a bőrőn a mélyhámlasztás?

Figyelt kérdés

Mert vannak képek, hogy "előtte-utána" de ebből mennyi a valóság és mennyi köszönhető a technikának. Nekem eléggé tágak a pórusaim, pattijaim is vannak és maradt néhány hegem a pattanások után. Jó lenne ezeket eltűntetni, de mivel nem egy olcsó dolog, kicsit tartok tőle.

Jó lenne, ha vki olyan írna, aki már volt ilyen kezelésen.


Előre is köszi!


2008. máj. 8. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam ilyen kezelésen, de akihez jártam kozmetikushoz, ő mesélt róla. Ugye itt arról van szó hogy tulajdon képpen a bőröd felső rétegeit szedik le hétről hétre. Járt egy nő rendszeresen akkor amikor énis, neki ilyen dolgot csináltak, és látszott hogy javul az arca. Tényleg. És a kozmetikusom is nagyon dícsérte. Tudom hogy most semmi olyan nagyon konkrétat nem mondtam de én a látottak alapján ugy vok vele, hogy tényleg használ. Na persze nem egy hét után.
2008. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én kozmetikus vagyok. Elég problémás a bőröm sajnos. A hámlasztás és a "csiszolás"(mikro-derma-brázio) is nagyon hatásos. Én már mindkettőn túl vagyok.

Nem mondom, hogy makulátlan a bőröm, de sokat javult. Étel érzékeny vagyok így sajnos nekem időröl-időre meg kell ismételni az eljárást (az allergiától mindig hámlik a bőröm).Remélem remélem segítettem.

2008. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél. Köszi szépen!!!
2008. máj. 11. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!