Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnyán göndör a...

Nagyon csúnyán göndör a hajam, kócos hatása van az egésznek. Mit ajánlanátok rá, mivel lehet szebb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a problémám. Vasaltam, de szinte 10 perc után máris visszagöndörödött.

Nos, elmentem a fodrászhoz és megcsináltattam a tartós hajegyenesítést. Azt mondják 3 havonta kellene megcsinálni, nehogy visszagöndörödjön. Nekem több mint fél évig bírta/bírja szóval:)

Persze vasalni kell, de tökéletesen megmarad benne!

Nekem bevált, a mai napig. :)

2012. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, gondoltam már erre is, de inkább az érdekelne, hogyan lehetne szép göndör :)
2012. aug. 9. 01:10
 3/6 anonim ***** válasza:
van tartós hajgöndörítés is ;)
2012. aug. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a legelső voltam:)
2012. aug. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szép göndör hajhabbal lesz. mármint, direkt göndör hajra való hajhabbal. a másik változat, hogy benne kell hagyni a balzsamot, nem kell kimosni, akkor jobban megmaradnak a csigák.

és ne szárítsd hajszárítóval, csak a levegőn. és ne fésüld ki.


én az enyémet úgy szoktam, hogy megmosom, bebalzsamozom, kicsit megfésülöm kefével, meg leginkább az ujjaimmal, és hagyom levegőn megszáradni. ja, törülközővizesen rakok rá göndörítő habot is, ha épp van itthon.

2012. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom :) Milyet használsz?
2012. aug. 13. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!