Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet egy lány...

Szerintetek lehet egy lány attól szebb, hogy barnább a bőre? Vagy attól mert egyenes a haja és nem göndör?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Többnyire igen, bár van akinek kifejezetten jól áll a fehér bőr.

Hajnál nekem mind2 lehet szép.

2011. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ kit kérdezel..


Nekem a göndör haj jobban tetszik. A barna bőr pedig annak áll jól, aki egyébként sem Hófehérke.

2011. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szebb nem csak másabb.Bár a barnásabb bőr kellemesebb hatást kelt szerintem. Érdemes is néha változtatni ilyesmiken. Egyébként nem értem honnan jött, hogy az egyenes hajtól és barna bőrtől szebb lesz valaki?Az is unalmas egy idő után...
2011. dec. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek a természetes színe áll a legjobban,persze a hajnál lehet kicsit "csalni" pár árnyalatot,de a drasztikus változtatás szerintem soha nem sül el jól.

A bőrszín pedig határozottan eredetiben a legszebb,egy szolis bőr (elnézést minden szolistól) soha nem lesz olyan szép mint egy természetes barna bőr.Meg egyébként is látni hogy valaki "fehér ember" csak agyon van barnítva.


Pl.:

[link]


Szerintem ez nagyon mű,nem szép.


[link]


Ez is mű.

2011. dec. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az utolsónál a szőke haj a mű.
2011. dec. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem :) Én mondjuk fehér ember vagyok ezekszerint akkor

az a rondább ilyen szempontból :S A kérdést amúgy azért tetem fel, mert mindenki szolizni küld,hogy olyan legyek mint a mai missz pics*k, a húgom is 11 éves és be van kattanva teljesen,hogy ő szolizni akar menni,h szép legyen!A haj ugyanez.. Vasalni akarja a haját mert most az egyenes a divat. (Jó énis vasalom néha de nekem nagyon durván göndör.) Ismerőseimnek is mind tű egyenes hajuk van,mert felkelnek az az első kivasalják! Ha felfedeznek benne egy kis hullámot egyből előkapják a hajsütővasat a retikülből!

2011. dec. 3. 01:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem hogy mi ez az egyenes haj mánia. Nekem derékig érő, sűrű, hullámos barna hajam van, és mindenki megdicséri.
2011. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kinövik. És azért, mert fehér a bőröd nem leszel rondább, majd nyáron lebarnulsz.Göndör/hullámos haj amúgy is érdekesebb, mert kevesebb lány hordja. Télen néhány alkalommal szerintem jó szoláriumozni,pihentető. Túlzásba nem szabad vinni, nehezen veszik észre hogy már sok lesz.Van egy barátnőm, aki már olyan barna, mint nyáron és még mindig kevesli.
2011. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Ez csak egy hülye divat. A 80as években meg ez a haj volt divat, de senki nem lett tőle szebb: [link]

Furcsa, de a hajegyenesítés meg az emosoktól származik, akiket mindenki lenéz, és akik már már szinte ki is haltak, vagy legalábbis már nem akkora divat. De a hajegyenesítés megmaradt. A szolis bőr meg Amerikából jön, ahol a sok hülye próbál egzotikus szépségnek tűnni, de csak annyit érnek el, hogy úgy néznek ki, mint a sült kacsák. Mi meg persze követjük őket.

2011. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem rossz dolog a szoli, ha nem viszed túlzásba..

Mondjuk havonta egyszer-kétszer, ha tényleg hulla fehér vagy!

2011. dec. 3. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!