Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dúsabb haj? (többi lent)

Dúsabb haj? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már kb megelégednék azzal is, ha dúsabb lenne a hajam, a hossz már nem is annyira számít, mert rájöttem, hogy bármit csinálok nem nő sehova a hajam :S de ha már dúsabb lenne akkor legalább jól állna akkor nem is érezném maga szarul ha pl nem épp aznap mostam meg, mert ha már eltelik a hajmosástól egy nap és lenyalt, akkor tök hülyén érzem magam, meg akkor sose látom szépnek magam, ha már a hajam nem jó. amúgy vállig érő (kicsit hosszabb) hajam van de nagyon vékonyszálú. tud valaki olyan szert/gyógszert/bármit amitől dúsabb lesz? (nem olyan kell amitől fényes, meg puha meg ilyenek..) hanem hogy dúsabb legyen! légyszi olyat írjatok ami tényleg bevállt olyannal akinek szintén ilyen a haja!!

2012. aug. 9. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
hát... nekem is vékonyszálú és mindig rinyáltam a dúsabb hajért. amikor megmosom, akkor utána egy egész nap kontyban hordom a hajamat, azt ugye le is lakkozom. aztán estére kibontom, szép dús lesz. néjjelre nem gumizom össze. de regel fésülés után is szép dús marad a hajam.
2012. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*éjjelre

*reggel :D

2012. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát oké de én nem úgy akarom hogy ilyen lakkal meg szárításasal legyen dúsabb hanem azt akarom hogy eleve az legyen.. meg az nem tesz jót a hajnak ha ilyen cuccok vannak rajta... meg az nekem nem jön be hogy azt látják hogy miylen j óa hajam meg dús közbe tudom hogy alapból nem ilyen
2012. aug. 10. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!