Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép ez a haj...

Szerintetek szép ez a haj szín? (kép lent)

Figyelt kérdés

Barna hajam van, de sajnos nem szép barna. És gondoltam befestetem szőkésbarnára...

pl ilyenre. [link]


mi a véleményetek ? :) nemet, kort írjatok légyszi :)



2012. aug. 9. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szép, de nagyon vigyázz, ehez nagyon nagyon jó fodrász kell, mert könnyen kanárisárga színed lehet, mert le lesz szívatva egy picit, ugyanis ebben van melír.
2012. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó fodrászom az van :) köszönöm a választ :D
2012. aug. 9. 17:35
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, mert nem tűnik természetesnek. és nem is biztos, hogy neked jól fog állni a szőke... minek a kor és nem? egyébként lány vagyok.
2012. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert egy fiu szemszogebol mas :))) amugy meg ezen a kepen a haj nincs festve. :)
2012. aug. 9. 17:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Milyen színű most a hajad, a természetes barna hajad? Amúgy amit linkeltél az nem is szőkésbarna, az már szőke inkább.

ui: a paint tudásod nem kiemelkedő:d

2012. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

fúhh,nekem nem tetszik olyan csibesárga szín beütése van. Hallod ez kopna le olyan sárga lennél mint a nap..


akkor már inkább ilyen,természetesnek hat,hamvas árnyalatú és láttam már a polcokon ilyen színt..


[link]

2012. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5. igen termeszetes .. koszi ..xd

6. koszi a valaszt :))

2012. aug. 9. 18:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Úgy egészében sem tetszik, nagyon mű és olcsó hatású nekem.

De amúgy is, önmagában egy hajszín semmit nem mond. Lehetne ez valami csodaszép szín, ha neked nem állna épp jól (amit látatlanban senki nem tud megmondani ugye), irtó gáz lenne a végeredmény.

Barna hajúaknak úgy alapvetően ez már sok lenne a jóból szvsz, kevés a kivétel, de ahogy gondolod. Innen ugyan meg nem mondom. :)

22L

2012. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:S értem koszi :)
2012. aug. 9. 19:24
 10/12 A kérdező kommentje:
[link] ÉS ez? tudom hogy nem tudjátok megmondani h jol állna e nekem , de maga a szín milyeN? És ehhez hasonló hajfesték van? ja és ez sem festett
2012. aug. 9. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!