Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elhasznált petyhüdt, de...

Elhasznált petyhüdt, de miteszeres, tág pórusú zsíros bőrre melyik a legjobb arckrém?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már fiatal, már megjelentek a ráncok. Viszont a bőröm nagyon miteszeres, tág pórusú. Használok tonikot, pórusösszehúzó lemosót, de mégsem látok hatást.

Ha alapozok, még akkor is látszanak a "lyukak" az arcomon. :(

Rászántam magam, hogy mostmár veszek valami jobb, minőségibb (drágább) arckrémet, remélve hogy használ. Mi lenne a legjobb márka? Délután tervezem hogy megyek a DM-be, addigra ki szeretném találni, kérni a tanácsotokat, ne ott toporogjak az arckrémek előtt egy órát :)

Tehát zsíros bőrre pórusösszehúzó arckrémet keresek, ami még a miteszereket is eltüntetni (csökkenti), de ha még egy kis ránctalanító hatása is lenne....:) Bár nem hiszem hogy van ilyen ...de hátha!

Köszönöm előre a válaszokat!!


2012. aug. 10. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
vichy cuccokra érdemes beruházni, ugyan ilyen volt a bőröm, mint neked és segített. patikába tudod beszerezni ott még segítenek is kiválasztani a megfelelő szereket.
2012. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A Vichy biztos nagyon jó lehet, de nekem sajna drága :(

Max 5.000 Ft-ig gondokodom.

2012. aug. 10. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor viszont ajánlom a Garnier 3in1 arcradírt, ami lemosónak és maszknak is jó és a garnier pure skin radírozós arctisztítóját, aminek a végén kefe van és akkor ne szakítsuk meg a sort, uyanebből tonic és valami könnyebb hidratáló krém. Ez drágább lesz, mint 5000 de nem kell havonta újravenni ezeket, csak ami elfogy.
2012. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor mondhatjuk hogy a Garnier a legjobb ilyen problémás bőrre?

Avonnal próbálkoztam, egy lotion van ilyen bőrre (mattító), picikét halványított a fénylő bőrömön, de a pólusok tágak, mitesszer, és ragya... :(

Mikor arcot tisztítok, pl. Anew arctisztító gél problémás bőrre, utána egy óráig még szép a bőröm. Utána megint fénylek mint egy karácsonyfa.

2012. aug. 10. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanezzel küzdöttem én is. amit még tudok ajánlani a miss sportynak van áttetsző kompaktpúdere fénylő bőr ellen. nem tömíti el a pórusokat. napközbeni használatra jó.
2012. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!