Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a Gondor hajamma...

Arachne kérdése:

Mit csináljak a Gondor hajammal?! 19 (Lány)

Figyelt kérdés
Természetes sotétbarna gondor hajjal áldott meg a sors(fuck)vasalva nem tetszik,,,szeretem a gondor hajamat csak az a baj h használhatok ráá az olivaolajos kurátol kezdve mindent nem segít semmi :/...most éppen világos rézvoros vagyok de viszza akarom festeni sotétbarnára,,,mert ugy természetessebb....tudom nem kellett volna festeni mert a gondor haj természetétol fogva szárazzab...de hát mit lehet tenni ha mindennnap ugyanaz a Hagrid-né bámul rám a tukorbol meg lehet unni... :)...tud valaki valamilyen hasznos tanácsot hajápolás terén,mert ez a bárányka a fejemen ki van száradva :D

2012. aug. 10. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Herba Vita hajolaj:hajmosás előtt rakom fel, néha rajta hagyom a hajon egész éjszaka.

Ricinus olaj: ezt szinte mindenki ajánlja.

Hajpakolás: egy kis doboz tejfölből vagy joghurtból, egy evőkanál tojás sárgájából, egy evőkanál mézből és két teáskanál oliva olajból pakolást készítünk. A hajon hagyjuk 15-20 percig, majd lemossuk. Ha teheted nyáron hagy pihenni a hajad: semmi vasalás, festés, szárítás.

2012. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jéé koszonom :) herba vita..ezt meg is lesem..patikában kapható..amugy a ricinus olajrol már halottam barátnomnek megnott tole a haja :)--- de hoy jo száraz hajra is ezt nem tudtam :)
2012. aug. 11. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
kókuszos sampon is nagyon jó rá, meg hagyd rajta a balzsamot, ne mosd ki belőle. akkor jobban megtartja a hullámokat. aztán használj direkt göndör hajra való hajhabot, az is nagyon jó. nekem is sötétbarna, természetes göndör, én szeretem.
2012. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is nagyon szeretem a hajamat épp ma festettem be sotétbarnára vissza az eredi hajszínemre...igen igen a balzsamot én sem mosom ki egésszen..nameg jo hogy nem nézek ki ugy mint a tobbi ´vasalthajú´ :´D hehhe de koszonom :)
2012. aug. 15. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!