Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet hogy ekcémám van?

Lehet hogy ekcémám van?

Figyelt kérdés
Reggel amikor felkeltem észrevettem hogy van az ujjamon egy kb 1.5 cm átmérőjű terület ami fel van dagadva és ha megnyomom fehér hólyagok vannak benne és nagyon viszket...és most már körülötte is a kézfejem...sosem volt még ilyen..fémérzékeny vagyok, annak hasonlóak a tünetei de semmihez nem ért hozzá az ujjam éjszaka, szóval nem tudom..orvos sincs ma..mi lehet vajon? csípés szerintem nem , mert a szúnyog nem így csíp..más meg nem lehet a szobámba..vagy talán pók? eléggé aggódok.mivel kenjem be, vagy menjek ügyeletre? köszönöm előre is
2012. aug. 11. 08:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy kaptam páromtól egy körömlakkot amivel este kifestettem a körmömet...lehet hogy ez váltotta volna ki?
2012. aug. 11. 08:44
 2/4 anonim ***** válasza:

A pók nem ilyen.


Ügyeletre nem kell menned. Hideg vízzel mosd le, NE VAKARD!!, és várj vele pár napot.


Ha úgy sem múlik el, akkor menj el bőrgyógyászhoz.

2012. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úgy tettem és már alig látszik.köszönöm szépen
2012. aug. 12. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen. :) Van tapasztalatom az ilyesmivel, és tudom, hogy ez általában segít.

Viszont, ha pár napig nem enyhülnek a tünetek, akkor tényleg kell rá valami krém, de ez ritka. (Mondjuk 2-3 évente egyszer, ha ilyen súlyos a dolog.)

2012. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!