Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ekcémám van már két éve, ami...

Ekcémám van már két éve, ami átterjedt a fejbőrömre és elfertőződött. Hogyan tudnék hajat festeni?

Figyelt kérdés
Mivel az ekcéma elfertőződött a fejbőrömön, n em szabad hajfestéket használnom, bár azt már egy ideje nem is használok, csak egyszer használtam gyógynövényekből készült festéket, ami először bevált, másodjára elfertőződött tőle az ekcémám. Viszont a hajam feketére van festve, az eredeti színe pedig világosbarna. Mit tehetnék??? Leszívatni nem lehet, levágatni nem akarom egykét centisre, viszont ha lenövesztem az több és is. Segítsetek!!! Tanácstalan vagyok. Köszönöm!!! Üdv!!!
2009. júl. 22. 23:07
 1/1 anonim válasza:
Sehogy ne fesd! Mi a fontosabb, az egeszseged,vagy a lenovesed? Eloszor kezeltesd ki magad az ekcemabol.
2009. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!