Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó pattanás eltávolító...

Valami jó pattanás eltávolító kenőcsöt akarok venni? Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés
?

2012. aug. 11. 13:58
 1/5 Bratilla ***** válasza:
Nu Skin. A hegeket és egyéb bőrhibákat is szépen eltűnteti, néhány alkalom után.
2012. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akneroxid
2012. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én bőrgyógyászhoz mentem, felírt zineryt oldatot. 1700 (+- 100ft) az ára, és 3 nap után már alig látszik valami. De szerintem mindenképpen érdemes elmenni bőrgyógyászhoz,mert nagyon kevés bolti termék van, ami igazán hatásos. Bár godnolom bőrtípustól függ, ezért jó, amit az orvos ír fel,mert ő tisztában lesz a típusoddal.
2012. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindenféle hülyeséget megvásárolni. Otthoni praktika:kenj rá fogkrémet (ne egy egész tubussal, de ne is csak egy grammot), hagyd rajta fél-egy óráig. Tapasztalatból mondom, beválik. (Egyébként a bolti cuccok ugyanazt csinálják, mint a fogkrém, vagyis leszárítja. Csak bizonyos bőrtípusoknak, mint az érzékeny bőrűeknek és még sokan másoknak súlyos gondokkal járhat a bolti, úgyhogy mindenképp a fogkrém. Olcsóbb és biztonságosabb! )
2014. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!