Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyre jobban zsírosodik a...

Egyre jobban zsírosodik a hajam és már kellemetlen szaga is van. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig 4-5 naponta is elég volt, most már 2 naponta kell mosnom. A kellemetlen szag már másfél nap után érezhető. Alig eszem zsírosat, kipróbáltam az ecetes-vizes öblítést, tojás-méz pakolást is raktam fel, de alig változott valami.

A probléma kb. fél éve kezdődött.

Head & Shoulders-t használok zsíros hajra.

Mit tudnátok ajánlani egy 24 éves fiúnak?



2012. aug. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne mosd ilyen sűrűn,csak két hetente egyszer. Először kellemetlen lesz,de utána nem fog zsírosodni a hajad.
2012. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt akarod mondani hogy havi 2x mosson hajat? Talán tényleg segít,de közben rosszul érzi magát.Biztos van oka a zsírosodásnak.Na meg a meleg miatt is lehet.Ha nem mész sehova addig hagyd úgy a hajad amíg tudod.És csak akkor most meg ha muszáj.Emellett kipróbálhatsz Bánfi-t is.Esetleg a WU2 samponnal is próbálkozhatsz.
2012. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
száraz sampon! :)
2012. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A száraz sampont kipróbálom, jókat hallottam róla.

Köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 12. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
keverj egy icipici fogkrémet a samponba tudom , undin hangzik , de ha jól kimosod ugyan olyan lesz a hajad és több mint egy hétig bírni fogja
2012. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!