Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha le akarom szedetni az...

Ha le akarom szedetni az anyajegyem hová kell mennem?

Figyelt kérdés

Mindenképp le akarom szedetni az arcomról a két anyajegyet ( nem picik... ) , mert egyszerűen utálom őket, rettentően idegesítenek, feszélyezve érzem magam. Anyuék eddig nem engedték leszedni, mert milyen szép, szexepil,blabla, de most 17 vagyok már és kiharcoltam, hogy leszedethessem, de azt mondták, oldjam meg egyedül. Mindenképp TB-támogatottan szeretném, nincs pénzem magándokira. Úgy olvastam, hogy először a bőrgyógyászaton megvizsgálják, és onnan kell kérnem valami beutalást a sebészetre.

Valaki tud segíteni?



2012. aug. 11. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászatra kell elmenni és onnan a sebészetre, nekem már 2x szedtek le és igaz, hogy nekem a bőrőm miatt egész életemben látszik a vágás arcomon kisebb volt fálammon nagyobb de úgygondolom inkább egy vágásnyom mint az anyajegy szóval teljes mértékben megértelek
2012. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyébként ha nem vagy 18 akkor szülőnek is kell mennie különben nem fogják leszedni persze időpontot kell kérni de ha a szülő nem megy akkor fogják mondani hogy menj vissza szülővel amíg nem vagy 18
2012. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz
2012. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász, és ő küld sebészetre. nekem plasztikai sebész vette le (TB-s, nem magán). megértem, hogy zavar, nekem a vállamon volt és mindig nekimentem az ajtófélfáknak vele, nagyon féltem, hogy egyszer leszakad
2012. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szóval akkor a bőrgyógyhoz is szülő kell? Előre látom, hogy ki fog anyum ezen akadni..

Egyébként örülök, hogy nem hurrogtatok le, rokonoktól mindig azt kaptam, hogy szépek azok ott. Persze, gyönyörűek tényleg, mióta meg vannak le szeretném szedetni, de egyszerűen nem értik meg, hogy ez engem hihetetlenül zavar. Egy heget el lehet tüntetni kozmetikumokkal, akármivel, de az anyajeggyel mégis mit kezdjek?

2012. aug. 11. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem már 4 eltünt. Én mondtam a bőrgyógyásznak, hogy belekapok stb. utána küldött a sebészetre időpontért és 0 perc alatt lekapták max.

Teljesen megértelek, sok sikert!

2012. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!