Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a Kallos...

Mi a különbség a Kallos Serical és a sima Kallos hajpakolások között?

Figyelt kérdés
A nevük ugyanaz: Latte, Carotta, Placenta, de az egyik Serical, a másik simán Kallos
2012. aug. 12. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a Serical az egyenlő a Kallossal.

Ezeknek a termékeknek a neve is egy: [link]

2012. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A serical latte-nak jobb az illata, mint a kallosnak. az előbbi vaníliás süti illat, a kallos pedig kicsit műanyagos. a hatásban nem vettem észre különbséget.
2012. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! én a Kallos Latte-t használom, az illata nagyon jó és tartós is, nekem legalábbis. A hatása is nagyon jó, bevált. Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam. De gondoltam ezt leírom. :)
2012. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 luella válasza:
Szerintem a Serical az csak egy ág a Kalloson belül. Mert ugye ott van még a KJMN is, az pl a samponoknál van. Aztán nekem van Kallos Relax-tól is néhány dolgom. Ezeknek mindnek különböző a formája és a designja, tehát az egész külseje. Más sémára is épül mindegyik. Remélem tudtam segíteni :)
2012. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!