Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeplő problémám van megoldások?

Szeplő problémám van megoldások?

Figyelt kérdés
Tök szeplős az arcom a jobb karom (kb. harmada) tele van világos szeplőkkel meg a karom is tele van anyajegyekkel. (na jó nincs olyan sok) a lábamon is van pár. Lézer kezelésre gondoltam de nem tudom mennyibe kerül. Valaki segítene?
2012. aug. 13. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annyi féle módszerrel probáltam eltüntetni, de egyikkel sem tudtam. Szerintem a szeplő is olyan mint az anyajegy ottmarad örökre. Lealábbis ez az én véleményem. Nekem is nagy gondjaim voltak vele, de aztán már nem foglalkoztam velük és megszoktam és elfogadtam magam szeplősnek.. Mindenki azt irja, hogy aranyos meg szekszi tehát nem mindenki utálja, és ha az arcod szép akkor a szeplők biztosan nem ronthatják el, mint ahogy én hittem.
2012. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2-3 kezelés kell, alkalmanként kb 70ezer ft. Valamint idővel ugyanúgy visszajönnek a szeplők, mert ilyen a bőrtípusod. Persze lehet pincében élni napmentes életet, de nem hiszem hogy megérné.
2012. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
AHogy az előttem lévő is irta, használ a kezelés de később visszajön. Igaz még nekem nem volt ilyen kezelésem, de én is szeplős vagyok, eddig gyűlöltem, kerültem a napot, oylanra festettem a hajam ami nem emeli ki őket az arcomon. De msot megjelentek a vállamon és a karomon is és az arcomon is erősebb. Most valahogy inkább olyan halyszínt keresek, konkrétan rézvörös leszek, mert az szépen kiemeli őket. Mostanra sikerült felfognom, hogyha van valami "szépséghibád", ha nem is hibának nevezném ezt, takargatás helyett inkább emeld ki, és így különleges, szép leszel az emberek szemében, mert ők is azt látják hogy szereted a szelőidet! ;) Én csak azt akarom mondani, hogy szerintem ne tüntesd el őket. :)
2012. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!