Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy ne legyen lila beütése, se rózsaszín a hamvasítótól?

Figyelt kérdés

Festett szőke hajam van, és most kicsit befogta a hamvasító, nagyon halvány rózsaszín csíkok vannak benne.. ezt mivel tudnám eltüntetni, megelőzni? Mert hamvasítót ugye muszáj vagyok használni, nem szeretném, hogy besárguljon.


Mikor használjam, mikor megfelelő? Sampon előtt, sampon és balzsam között, vagy legutoljára, egy sima vizes öblítéssel? Mert az utóbbit csináltam. Lehet ez a baj?


2012. aug. 14. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
csak egy pillanatra hagyd fent, azért lett ilyen mert sokáig rajta maradt és egy pillanat alatt "bekapja" a hajadat. Amint ráöntötted mosd is le azonnal, a fodrászok is ugy csinálják, és ha dobozos festékkel fested otthon akkor lehet attól jobban sárgul, ha fodrász festékkel festenéd jobb lenne.
2012. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor azonnal lemosom :)

Nem magam festem, inkább fodrászra bízom, semmiképp sem szeretném én csinálni, mert félek, hogy elrontanám.

2012. aug. 15. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon helyes.:)
2012. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dórea válasza:
milyen hamvasitot hasznalsz amitol rozsaszin lett? en pont ilyet keresek, nem akarom, h kek, lila, szurke legyen a hamvasitotol, hanem inkabb rozsaszines.
2012. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kallos hamvasító folyadéka van itthon, amikor rózsaszín lett, akkor úgy csináltam, hogy a hajmosás végén egy flakonban összekevertem vízzel, és a sötétlila folyadékkal öntögettem a fejem rendesen, és nem rögtön öblítettem ki, hanem hagytam rajta egy kis ideig. De ha rózsaszínt szeretnél, inkább hajszínezővel próbálkozz szerintem. :)
2012. nov. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!