Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nektek is kipattog az...

Lányok nektek is kipattog az intim területetek, ha leborotváljátok? Mit csináltok vele? Vagy milyen szörtelenitési modok vannak még?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 16:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem minden a technikán múlik...a hagyományos borotvától nekem is kipattogzott, de a jó minőségű női borotvától, nem fog. Vannak kifejezetten olyan "fejek" a borotvára, ami intim területek szőrtelenítésére, bikinivonalra javasolt!Utána jó alaposan kend be nyugtató krémmel a területet!
2012. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
A végén még kiderül, hogy a popcornos zacskóban p.inát árulnak.
2012. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Borzasztó primitív vagy...és egyáltalán minek irkálsz, ha semmi köze a témához??!Máshol szórakozzál szerintem!
2012. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Igenis anyuci! Attól, hogy te nem érted mire céloztam, attól még nem én leszek a primitív, csak téged néznek hülyének:)
2012. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1- es köszönöm az értelmes választ
2012. aug. 15. 17:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Fontos a jó minőségű borotva (nekem pld. Venus van, nem volt vele bajom sosem), illetve én nem szoktam ugyanazt a fejet használni pld. lábhoz, hónaljhoz, mint amit lentre. Általában mondjuk epilálok, de előfordul, hogy sürgősen kell szőrtelenítenem, erre külön fejet tettem félre.

Utána aloe verás babaolajjal szoktam bekenni, az megnyugtatja. Valaki hintőporozza, de úgy mindig jól beterítem magam mindenhol, csak ott nem, ahol kéne... De kipróbálhatod, neked hátha az jön be :)

Ezek után én nem szoktam kipattogni.



Off: Felesleges elkezdeni és folytatni is a poénkodást meg a vitát. Irreleváns, nem ide tartozik, ne írjatok, ott a privi erre! :)

2012. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már megszokhattuk, hogy sok bunko segfej van ezen az oldalon, akik életükbe nem láttak még pinát, csak itt adják a fasza gyereket.

Am 6os még egyszer köszi

2012. aug. 15. 17:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Már bocsi kérdező, de én én hasonlítottam a p.uncit a pattogatott kukoricához, ugyanis azt szokták kipattogtatni. Tudod, még a nevében is benne van...
2012. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Már bocs", de elkerülte a figyelmed, hogy a kérdező nem "kipattogtatta" a "p.náját", hanem borotválás után kipattogott. Ezt így hívják. Ha nem vagy kompetens a témában, inkább csitt :)
2012. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kamillás bőrnyugatató hintőpor... :) nekem ez vált be
2012. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!