Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk:titeket mi kényszerít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk:titeket mi kényszerít arra, h leborotváljátok a mellkasotokat vagy lábatokat?

Figyelt kérdés
Magatokért teszitek,vagy a lányok miatt?
2011. máj. 13. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
én a lábamat nem vagyok hajlandó leborotválni:) hónaj, meg fanszőr ,mellkas azt borotválom, de van egy határ..21/f
2011. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egészségügyi okok miatt, legalábbis ami engem illet.

Ha nem borotválom, a szőrtüszőim hajlamosak begyulladni, ami brutális pattanásosodást eredményez. Ha borotválom, nincs ilyen gond.


Plusz ha netán bármilyen oknál nyílt sérülést (vágás, horzsolás, ilyesmi) szenved az ember egy adott területen, akkor szintén kevesebb az esélye az elfertőződésnek, ha az érintett terület szőrmentes, mivel a szőrszálakon és főleg azok tövében könnyeben megtelepszenek mindenféle baktériumok, amik nem feltétlenül jó, ha sebbe kerülnek.


De nem utolsó szempont az sem, hogy a legkevésbé sem esztétikus a ronda szőrzet.

2011. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TOMAtm ***** válasza:
én rég óta gyúrok és így jobban látszik mintha szőrerdő fedne mindent.egoizmusból borotválkozom tehát.
2011. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én megkértem a páromat, hogy borotválja le a mellkasát. Ő nem akarta csupaszra, ezért megegyeztünk abban, hogy a kettő között. Tehát nem göndörödik a szőr :D
2011. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem ugyan semmi. Az arcomon kívül semmit nem borotválok, és így jó :D

Lám, ilyen is van.

2011. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

semmi, mert nem borotválom a lábam


hónalj, farok, arc azt igen, többi nem. Sőőőt álva is pisilek, nem vagyok hajlandó ülve.

2011. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szőrös vagyok,hosszú,fekete szőr mindenhol.Lényegében ez késztet rá,hogy borotváljam.

Jobban érzem magam ha nincs rajtam szőr,talán higiénikusabb is ha izzadok,meg szerintem és a barátnőm szerint szebb is.

2011. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!