Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » érdemes-e befesteni a hajamat,...

érdemes-e befesteni a hajamat, ha eleve barna vagyok, csak másik árnyalatot, tónust szeretnék kipróbálni? Nagyon roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és ez lenne az első hajfestésem.. megéri?:\

2012. aug. 16. 22:16
 1/4 anonim válasza:

Milyen árnyalatot szeretnél ?

ha aranybarnát akkor szőkéset kell venni , vagy nugátot elég ilyen 24 mosásos hajszinező . Festék nem éri meg , ha barna vagy :) . Meg utána sok a macera :) . NEm annyira roncsol egyébként , de a lenövés az nem jó..

2012. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ.. hát, akkor már inkább sötétebb árnyalatot szeretnék, mert a lenövés nem látszik meg annyira. :))én is gondolkoztam a színezőn, hogy kísérletezgetem.. megnyugtat, hogy nem roncsolja annyira a hajat, mert növesztem :P
2012. aug. 16. 22:56
 3/4 anonim válasza:
Sok sikert :) de készülj fel , h a szinező sem kopik ki annyira .. ha egyszer nekiállsz , nem igazán kapod vissza az eredeti hajad .. :) De azért sok sikert , ha átgondoltad!
2012. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, azt hiszem megpróbálom;) köszi a segítséget :)
2012. aug. 23. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!