Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos! Uristen mit csinaljak...

Sos! Uristen mit csinaljak most? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok nincs ekezetem.Az lenne a problemam,hogy foltokban lekopott az onbarnito a dekoltazsomrol meg a karomrol,mert ma hosszabb ideig furodtem es torolkozes kozben vettem eszre..(Tudom,hogy az onbarnito nem egeszseges,de a szoli es a napozas kizarva..).Hogyan barnitsam vissza a foltokat??Holnap estere fontos lenne hogy nagyjabol egyenletesse valjon a borszinem.Bronzosito puderem sajnos nincs,viszont azt olvastam,hogyha 3-4 orankent ujra kenem,akkor van remeny.

Segitsetek!:-\


2012. aug. 17. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is a fürdéstől lejön az önbarnító. Javaslom, hogy mássz vissza a zuhany alá és testradírral dörzsöld le amennyit tudsz. Aztán kend át újra különösen ott ahol foltos. Először a foltot kend át majd száradás után az egész testfelületet.
2012. aug. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyenletes bőrszínt akarsz akkor ne használj ilyen sz*rokat. Örülj ha fehér a bőröd.
2012. aug. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szepen koszonom a gyors valaszt.:))
2012. aug. 17. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!