Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hos fiam, nem akarja enni...

10 hos fiam, nem akarja enni a fozelekeket. Semmit. Mit csinaljak? Bovebben lent

Figyelt kérdés

eddig is eleg nehezen ment a krumplipure tojassal, husika zoldsegekkel, csak ezt ette meg, most 2 hete ez sem kell neki, tjet ellemben dupla annyit eszik most mint elote mig evett foziket, gyumolcsot eszik, tejet, joghurtot,gabonat mit adjak mar neki, hogy egyen valami szilardat. volt mar igy mas is? meg a tojassargat banannal megesszuk, de semmi mast...el vagyok keseredve, hogy nem akar enni mast.

tanacsok esetleg?


2011. aug. 24. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyermekorvos.
2011. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
o nem tudja, de az etvagya nagyon jo, szoval azzal egyaltalan nincs gond
2011. aug. 24. 15:56
 3/8 A kérdező kommentje:
ja, es nem jon most foga sem
2011. aug. 24. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislánykám 9,5 hós, ugyanezt csinálja. Egyik napról a másikra elkezdte a főzelékeket, tejpépeket kiköpni, nem megenni, és ezzel párhuzamosan jóval több tápszert fogyasztani. Én jobbat nem tudok, amíg ez tart, addig azt adom neki, amit szeret. Ennie kell, és nincs idegrendszerem ahhoz, hogy összemocskol mindent, mert ami nem ízlik, azzal csak játszik, én takarítsak utána, ő nem lakik jól, ezért nem alszik rendesen és hisztis lesz. Szóval nekem a nyugalom és a jókedv megéri azt, hogy kb 5 féle főzeléket variálunk ebédre. Talán majd lesz másképp is.
2011. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos nekem csak mosolygott, és mondta, hogy a babák nem nagyon szokták ám szeretni a főzelékeket :).
2011. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
meg jol allsz az 5 fele fozelekkel, nekem csak a banan tojas maradt, de az is azert mert nem erzi rajta, es mert gyumolcs...
2011. aug. 24. 16:02
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolso, probaltam en mar vajas kenyeret is adni, mindenfelet, amit mi eszunk, nem csak fozeleketde csak oklendezes a vege, mert nem kell semmi...
2011. aug. 24. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nyugodtan adj neki azt, amit szeret. De ennyi idősen ilyen melegben az teljesen ok ha főleg csak anyatejet (vagy tápszert) kap.
2011. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!