Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép bőrű lányok! Mi a titkotok?

Szép bőrű lányok! Mi a titkotok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok a genetikán múlik! na persze és a kenceficéken :)

18/l

2012. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kolléganőm, aki 28 éves és gyönyörű a lány, hibátlan, a bőre, arcbőre, alakja. Mégcsak krémet se használ, nem sportol, egészségtelenül táplálkozik. Valszeg genetika, mert anyukája 52 éves és gyönyörű a nő, és nem plasztikai sebésznek köszönheti.
2012. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Pisivel kenem a bőröm,gyönyörű tőle:)
2012. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Genetika. Én bármit teszek sose lesz szép bőröm, ez van.
2012. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nah,ki nullázott le???:D
2012. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Genetika.

Amugy száraz bőröm van, ezért nem voltam/vagyok pattanásos. Viszont sokat kell krémezni és ápolni.


18/L

2012. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a száraz bőr meg azért nem jó mert hamarabb el kezd ráncosodni (ha nem vigyáznak rá) mint a zsíros bőr... szóval az a jó ha középen vagy, tinikorban 1-2 pattanás kell is, amit még el lehet tüntetni szépen (alapozó, púder..) . és ápolni, szakemberhez járni nagyon fontos.
2012. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én semmivel nem kenem a bőröm, nem is mosom minden nap, ha mosom akkor is tiszta vízzel, néha sima szappannal.Nekem nagyon szép bőröm volt mindig is aztán általános iskola 7. osztályában osztálykirándulásra ha lehet mégjobban akartam kinézni ezért betankoltam Clear and Clean nevezetű arcápoló termékcsaládból. Vettem mindent, tejet,tonicot,bőrradírt stb stb... hát kb 2 hét kellett hozzá és olyan HIHHHETETLENÜL pattanásos lettem tőlük h az vmi rettenet :S És ez psze ilyen ördögi kör mert mégjobban , gyakrabban kentem magamat hogy múljon el de hát ugye mivel (utólag rájöttem) ponthogy ettől volt ezért..hát gfondolhatjátok. Psze rendbejött amint abbahagytam ezeket a szarokat ,na de azóta tiszta víz + max szappan...Psze azóta minden ok és szép a bőröm:)

20L

2012. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!