Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avonos arcradírt használok....

Avonos arcradírt használok. Hetente hányszor használjam? és mennyi ideig hagyjam az arcomon. A másik kérdésem hogy zsiros az arcbőröm arra ha jol tudom nem jo ez hanem maszkot kéne használni és az avonos uborka maszk az jo lenne rá?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik arcradírt használod?Én ha kell mindennap használom ahogy érzem a bőrömön.Az uborkás maszk is jó!
2012. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindegyik jó a csomagolásn rajta szokott lenni h meddig hagyd rjata de sztem 5perc
2012. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi én is 5 percig szoktam rajta hagyni,amugy az arcradírom az nem uborkás hanem mangós de akkor veszek uborkás maszkot meg van krém uborkás zsiros bőrre ,szerintem az is jo
2012. aug. 19. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!