Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép a fekete...

Szerintetek szép a fekete hajszín? (természetes v festett)

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 2 évig volt fekete hajam, akkor imádtam... most egy véletlen festéstől sötétbarna, szinte fekete lett az amúgy szőke hajam és nem bírom elnézni a fejemet...
2012. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A természetes az szép, de a festett fekete az szerintem keveseknek áll jól.
2012. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én valahogy úgy vagyok vele, hogy mindenkinek az áll jól, ami a természetes hajszíne. Szóval a természetes fekete szép, de a festett nekem nem tetszik. Mint ahogy a festett szőke, barna, vörös és hupikék sem :P Mármint ha valakinek eredetileg eltérő volt.
2012. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintm szép .. a szőkén kívűl ez tezsik a legjobban :D de csak akk jó ha illik valakihez :)
2012. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem tetszik, túl természetellenes. Akinek eredeti, annak tetszik a festett viszont általában messziről lerí, pláne ha valaki a szemöldökét szőkén hagyja.
2012. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokáig nagyon sötét volt, majdnem fekete. Tavaly úgy döntöttem, hogy hagyom lekopni, mindig egy árnyalattal világosabbra festettem, hogy azért ne lehessen látni nagyon a lenövést. Kb. egy évig volt világosabb barna a hajam. Pénteken voltam fodrásznál és visszafestettem jó sötétre, majdnem fekete. És a fodrász is megmondta, hogy ez az én színem. Sokkal jobban érzem magam így, és szebbnek látom magam, mint a természetes világos hajammal. :)
2012. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 halibel ***** válasza:
100%

Én szeretem, Kb. egy éve már festett fekete a hajam, szőkéről Kénytelen voltam átfestetni, mivel a szemöldököm mindig is sötét volt, és nem passzolt a szőke fejemhez, ezért sötétbarnával próbálkoztam, de fekete lett belőle :)

Sokkal jobban szeretem a feketét, mint a szőkét, most úgy jobban érzem, hogy na, ez ÉN vagyok. A szőke nem én voltam, hiába születtem úgy :)

2012. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!