Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőkítsem ki otthon a...

Hogyan szőkítsem ki otthon a szőrömet? Milyen szőkítőt vegyek (és hol lehet kapni?)

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt kozmetikában szokás csinálni, nem? Nem vagyok jártas a dologban, de vegyszerekkel csinálják, szerintem ajánlatos elmenni inkább, mint otthon kísérletezgetni, vagy nem, Végén vmi balul sül el, és úgy maradsz...
2009. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
renbden:) én sem bízom annyira magamban.
2009. júl. 23. 16:14
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

kozmetikai kellékesnél, fodrászkellékesnél beszerzed rajta van a használati útmutató. Felkened, hatóidő után pedig leszeded. De miért adnál érte pénzt? Feküdj ki a napra barna leszel+szőke szőrös...XD de ha nem bízol magadban keresd fel a kozmetikusod

hajrá

2009. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csk azért félek,mert valahol olvastam,hogy valakinek Nem sikerült a szőkítés,és neonfényben világítós lett a szőre XD
2009. júl. 23. 18:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
dm-be is lehet kapni. kis zöld dobozba van.
2009. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi:)

és van akinek sikerült otthon?

2009. júl. 23. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én is azt a zöld dobozosat használom

10 percig fent hagyom és szőke..utána bekenem hidratálóval

2009. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én is a zöld dmeset használom:)

sikerül igen.. nem túl bonyolult. kicsit csíp néha, ha kiszáradt bőrre kenem, mikor a szájam fölött csináltam akkor ott volt ilyen.. amúgy nincs vele baj, csak kicsit a bőrt is világosabbá teszi ott, ahol éri, szóval ha barna vagy már, akkor nem olyan tanácsos.. nem tudom meddig marad úgy mondjuk, biztos nem olyan soká.

nyugodtan próbáld ki otthon.:)

2009. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

rednben,köszi:)

hát egy kicsit már lebarnultam...akkor nem ajánljátok?

2009. júl. 25. 20:59
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
hol szőkítenél? vmi nem olyan feltűnő helyen sztem nyugodtan, csak arcon ne talán... amúgy ebben a melegben biztos hamar eltűnik a nyoma úgy hiszem.:)
2009. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!