Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajat ki, hogy rakta...

Ricinus olajat ki, hogy rakta fel a hajára? Valamivel még össze keverte? Hajnövesztés céljából kéne, állítólag segít a növekedésbe.

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez engem is érdekelne...
2012. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én vagy simán magában használom, vagy egy evőkanál olívaolajjal keverem össze
2012. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod.Még 1 kérdésem lenne vizes vagy száraz hajra teszed?
2012. aug. 19. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
szárazra. és előtte megmelegítem kicsit úgy könnyebb felkenni
2012. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem teszek hozzá semmit, de valaki olívaolajat, Mézet vagy tojást tesz még hozzá, de nem sokat dob rajta szerintem. Én száraz hajra kenem fel, majd folpack-al betekerem a fejem, hogy melegen tartsa, esetleg rá még egy törölköző. :)
2012. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm segítségeteket.
2012. aug. 19. 23:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Én inkább a hajam ápolása miatt használom, ezért mézzel szoktam keverni néha, mert az is táplálja a hajat. Összekeverem és picit megmelegítem, hogy folyósabb legyen. Felviszem a hajamra, picit rászárítok hajszárítóval, majd folpackkal körbetekerem a hajam, majd törölközőt tekerek köré. Így hagyom 3-4 órán át, majd megmosom a hajam samponnal. Nekem kétszeri samponozással simán kijön a hajamból a ricinusolaj.


Én is száraz hajra szoktam felvinni és utána mosok hajat. Az a fontos, hogy a hajtőre vidd fel és masszírozd bele a fejbőrbe. Persze a hajhosszra is tehetsz nyugodtan, hogy ápold a hajad, de ahhoz, hogy segítse a haj növekedését a hajtőre kell kenni.

2012. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én beleöntöttem, egy kiürült gliss kur flakonba, tettem hozzá olívaolahat, és így fújom a hajamra. egyszerűbb, gyorsabb, mint ecsettel bajlódni. felmelegíteni úgy szoktam, h egy bögre forró vízbe állítom
2012. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!