Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Különleges étrend pattanások...

Különleges étrend pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Milyen ételeket/élelmiszereket hagyjak ki az étrendemből? Mik okozhatják a pattanásokat?

2012. aug. 20. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár dolgot hanyagolni kéne: olajos magvak, csoki, fűszeres ételek, péksütik.
2012. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszont egyél sok-sok élesztőt! Sima kajában vagy táplálékkiegészítőben, az mindegy!
2012. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is pattanásos vagyok, pedig szinte semmi olajosat nem eszek (nem szeretem sem a zsíros dolgokat, se az olajos magvakat), cukrot is alig. Régen rengeteg cukrot ettem, elég sok kakaót meg csokit, akkor nem voltam pattanásos. Pont nem rég hallottam a tv-ben valami orvosi műsorban, hogy most bizonyították be, hogy kaja nem okoz pattanásokat. Ha fiatal vagy a hormonok okozzák valószínűleg. A "tinédzserkori" pattanásosság 25-30 éves korig elhúzódhat.

Esetleg a nem megfelelő arclemosók és arcápolók okozhatják. Ha tényleg rossz a helyzet menj el bőrgyógyászhoz, nekem is csak azok a lemosók és krémek használtak, amiket ő írt fel.

2012. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. aug. 20. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem látványos javulást hozott, mikor a tejtermékekről lemondtam. Kb 90%-os javulást. Nem túlzok.

Nem azonnali a hatás, pár hét eltelt.

Ja, és telített zsírok helyett csak és kizárólag telítetlent fogyasztok.

2012. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó tudni! Köszönöm!!
2012. aug. 21. 14:24
 7/7 anonim válasza:
Csokit és cigit teljes mértékben felejtsd el, és láss csodát.
2012. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!