Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez túlzás egy 13 éves lánynál?

Melinda- kérdése:

Ez túlzás egy 13 éves lánynál?

Figyelt kérdés
13 vagyok. és hát nem szeretem elhanyagolni a külsőmet..már 1 éve borotválkozom( mivel hát kiskorom óta eléggé szőrős volt a lábam és a karom is) na meg a hónaljamat is borotválom.szoktam használni dezodort..szoktam használni hidratáló testápolót..az arcomat reggel este megtisztítom az arcomat egy avonos arctisztítóval..ha pedig nagyon száraz bekenem hidratálóval az arcomat. a hajamra ricinusolajat használok gyógysampont..balzsamot hajvégápolót..meg a lábam is elég száraz..ezért azt is rendszeresen ápolom. sminkelni nem szoktam..ha néha van olyan pattanásom ami éppen nagyon zavar akkor korrektort használok rá. szempillasspirált csak alkalmakra szoktam használni de nagyon vékonyan. szerintetek ez így sok? :/
2012. aug. 20. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy adsz magadra ilyen egy igazi nő.
2012. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok :) 19/L
2012. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2012. aug. 20. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem :) ez általános igényesség :) az lenne a túlzás ha kilós vakolattal járnál esetleg festenéd a hajad.
2012. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem akarom az arcomat tönkretenni azokkal a kenceficékkel.. :)ismerek jó pár korombeli lányt akik 1 kiló sminkkel járnak minden nap. a hajamat nem akarom festeni :) ha lehet soha..maradok a természetes hajszínnél :) esetleg ballagásra akarok majd egy színes csíkot a hajamba rakni azzal a kimosható sprével de úgy ennyi :)
2012. aug. 20. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:
dehogy, ez így jó. de pár év múlva sminkelheted már magad :)
2012. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy általános, mindenkitől elvárandó igényesség.
2012. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
gondoltam rá hogy majd sminkelem magam egy pár év múlva..de akkor is ilyen nagyon natúr sminket fogok használni de azt se napi szinten..inkább próbálom majd szépen tisztán tartani az arcomat. :) igen..most hogy többen mondjátok szerintem is az és nem viszem túlzásba :)
2012. aug. 20. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
nemsok:) igényes vagy, törődsz magaddal ennyi az egész:) jó hogy adsz a kinézetedre:)
2012. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez az alapvető igényesség, egyáltalán nem túlzás.

Miért is lenne az? Csak a megjelenésed lesz szebb ezáltal, nincs rádírva, hogy miket használsz.


Hogy az arcodat megfelelően tisztítod, alapvető, különben pattanásossá, mitteszeressé válhatna a bőröd. Hogy a bőrödet is hidratálod testápolóval megint csak természetes, különben nagyon kiszáradna a bőröd és hámlana. A dezodor és a szőrtelenítés megint teljesen normális, hiszen nem akarsz büdös és szőrös lenni, ez is csak igényesség kérdése. A hajápolás megint egy természetes dolog, gondolom szeretnéd megóvni a hajad egészségét, ami nagyon jó dolog.

A korrektor és szempillaspirál alkalmankénti használata megint érthető, hiszen nem akarsz nagy piros pattanással az arcodon jönni-menni. :)


Szóval egyáltalán nem túlzás. Ezek szerintem azok az alapvető dolgok, amiket a lányok megtesznek a szép megjelenésükért, akár 13 évesen is.

17/L

2012. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!