Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszinezo vagy inkabb hajfest...

Hajszinezo vagy inkabb hajfestek? 16L (tobbilent)

Figyelt kérdés
beszeretnem festeni/festetni a hajamat.jelenleg sotet barna es ilyen voroses feketere gondoltam(az igyjartam anyatokkalbol Lillynek van ilyen mikor sotetebb lesz a haja). mennyire roncsolja a hajamat es inkabb a szinezot vagy festeket valasszam?elso alkalommal en csinaljam vagy fodrasz inkabb?
2012. aug. 20. 21:59
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen színezővel "fesd". Nekem a festés nagyon szétroncsolta, nem ajánlom senkinek. De mivel te nem világosabb hajszínt akarsz elérni, mindenképpen színezővel fogj hozzá. Nemtudom, hogy érdemes e fodrászhoz menni. Ha megteheted, akkor menj. Bár én azt tanácsolom, menj el egy professzionális fodrászkellékesbe,(podmaniczky utcában a nyugatinál van egy, én oda járok) kérj egy színpalettát a színezők közül, és vegyél profi hajszínezőt, majd otthon festesd be anyuddal/barátnőddel.
2012. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szinezem a hajam. Kb kéthavonta kell csak rá költeni nem káros és bármikor meg tudod változtatni :D
2012. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!