Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a vörös hajfesték hátrányai?

Mik a vörös hajfesték hátrányai?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni, de olyanokat hallok, hogy nem kopik le, le kell növeszteni, és a többi festéket is ledobja magáról. Megéri kipróbálni, vagy túl macerás lenne? És hány hét után kezd fakulni?
2012. aug. 18. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A vörössel nekem is sok bajom volt - egy évig festettem a hajam vörösre, de azután elegem lett belőle. Nekem nagyon gyorsan kifakult (nyáron meg pláne, olyan két hét alatt), DE ennek ellenére abbahagyás után még két évvel is vörös árnyalatú a hajam fényben. Ráfesteni meg tényleg nehéz, mert nagyon sokáig ledobja.

(Garnierrel festettem egyébként.)

2012. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hm, köszi. Hát, ez elég kedvszegő... Azt hiszem, akkor egy vöröses fényű barnát fogok választani, végül is rengeteg árnyalata van a barnának, és mind szép.
2012. aug. 18. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármi amiben van vörös az nem kopik ki a hajból teljesen, csak akkor tűnik el ha lenő. Sajnos ez ilyen ragaszkodó szín..
2012. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legnagyobb hátránya az, hogy tényleg gyorsan fakul. Az nem teljesen igaz, hogy a többi festéket ledobná, inkább csak átlátszik a többi festék alatt, tehát nehéz átfesteni, de én már többször váltogattam a vörös és a barna hajat és kb 3-szori festésre már csak a fényén látszott egy kicsit, hogy vörös volt. De például ha valaki feketére festi a haját, vagy sötétebb barnára, akkor arra egyáltalán nem lehet más festékkel ráfesteni, egyedül a sima szőkével egyszerűbb a helyzet, de annál pedig ha a szőkített haj nagyon tönkre van menve, akkor nem egyenletesen veszi fel a másik festéket és foltos lesz. Szóval hajszínt változtatni festett hajról mindig nehéz. Lenöveszteni semmilyen festett hajat nem kell, mindegyikre van megoldás, hogy hogyan lehet visszafesteni... Lekopni tényleg nem fog, ez biztos, de ez is minden jó minőségű hajfestékre igaz...
2012. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!