Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Mit tehetnék a...

Segítség! Mit tehetnék a hajam zsírosodása ellen? Már nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Nagyjából fél éve zsírosodik nagyon hamar a hajam, ez azt jelenti, hogy ha pl. hétfőn este megmosom, szerda reggel már nem tudok vele mit kezdeni.:/ Kipróbáltam már rengeteg sampont, olcsóbbat, drágábbat, hajpakolást, balzsamot, de egyik sem használt. Amit hallottam még, az ecet illetve a citromlé, ami jó lehet, viszont nem tudom, ezek nem ártanának-e inkább a hajamnak. Ha tudtok valami megoldást, azt nagyon megköszönném!
2012. aug. 21. 20:58
 1/3 anonim válasza:

Vichy Dercos samponcsaládot próbáltad már? Nekem könnyen zsírosodott a hajam, ugyanakkor száraz korpáim voltak. Ebben a samponcsaládban minden variációra van megoldás.

A Head and Shoulders csak durván rontott a helyzeten, azt felejtsd el. A Vichy komolyabb darab, általában csak gyógyszertárban kapható. Nem olcsó de hidd el megéri, vagy 2 éve használom, és azóta semmi bajom. Nem kell mindig használni, lehet valami közteset is használni.

2012. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a csalán sampont próbáltad már? Nekem is gyorsan zsírosodik a hajam, de ez bevált nálam.
2012. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csalánsampont használj, és kerüld a gyanúsan olcsó, 2-300 Ft alatti samponokat, mert ezek színezett, illatosított mosószerek, amik még a természetes ásványoktól is megfosztják a hajadat. Valamint, zsíros hajra való balzsamot használj, de ezt is csak a hajvégeidre kend fel. És még valami: az első hajmosás után balzsamozd be a hajadat, ne a második után. Tehát: sampon, balzsam, sampon. :)Hajmosás 3-4 naponta legyen.
2014. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!