Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baba kakaóvajas testápoló...

Baba kakaóvajas testápoló milyen? Aki próbálta, annak bevált?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáltam, szerintem jó, kicsit zsíros krém, inkább télen jó használni, száraz bőrön.

Kakaóvajasból a Garniert tudom ajánlani egyébként, sokkal jobb mint a Baba, jobb az állaga és az illata is.

2012. aug. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piicur válasza:
egyetértek az elsővel :D
2012. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem 6 hós a babám és én nem ilyen krémeket veszek hanem megveszem az eredeti kakaóvaj pasztillát és a fürdővizébe teszek 1db.Olyan mintha az egész testét bekented volna.Kozmetikai célra ajánlott akár meg is lehet enni.A doktornő megjegyezte ilyen finom a pici bőre.Én kevertem itthon babakrémet is neki de nincs rá szükség.
2012. aug. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kakaóvajas cuccok nekem nem jöttek be, de rendeltem a mannaszappantól kakaóvajat, felolvasztottam, tettem bele egy kicsi kókuszolajat, és tökéletes testápoló olajat kaptam, ami a kezem melegétől elolvad, egyébként pedig sűrűbb krémes állaga van. Az illata sem utolsó, igazi finom csoki illat :)
2012. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Klaus7 válasza:

Én garniert használtam,azt a piros flakonosat száraz,húzódó bőrre,mivel nagyon száraz bőröm van,de nem jött be nem hidratált,és a szaga is rossz volt eggyáltalán nem ajánlom a garnier termékeket nem csak ebben csalódtam már...

VISZONT a babaolajat tudom ajánlani isszonyúan finom,puha bőrteredményez,és a baba testápoló is isteni!:)

2013. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!