Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig AKNESOL-t használtam,...

Eddig AKNESOL-t használtam, de mivel megszűnt így a VERMIX-el szemezek? Úgyanolyan hatásos? Kérdezem azoktól akik szintén így váltottak! Jól szárít?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni? Esetleg DM vagy Rossmann?
2012. aug. 22. 16:31
 2/4 anonim ***** válasza:

DM-ben lehet kapni, 1500 forint, bioboltokban is láttam már és mintha párszáz forinttal olcsóbb lett volna, érdemes megnézni, ha van ilyen a közeledben.


Nekem anno használt az Aknesol, de nem emlékszem sajnos, mennyi idő alatt, az viszont tuti, hogy megéreztem a hiányát, hosszú hónapokig nem találtam meg a méltó utódot, pedig rengeteg (sokszor irreálisan drága)) szert kipróbáltam. A Vermixet 2 hete használom, az 1. hét után vettem észre először javulást a bőrömön. Nem mondom, hogy már makulátlan az arcom, de sokkal többet segített eddig, mint a többi szer együtt évek alatt. Minden este áttörlöm vele az arcom, reggel pedig lemosom.


Szerintem egy próbát megér, csak természetes összetevőkből áll, és nagyon jó csípésekre is.

2012. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az tényleg jó, hogy természetes, viszont nekem semmit sem ért. Ami vény nélkül kapható és jó az az Akneroxid 5/10.
2012. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem ismerem ezt az aknesolt, de ezer százalék, h láttam ma a dmben miközben vermixet vettem. Ott volt mellette a polcon.
2013. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!