Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy fontos eseményre pánt...

Ha egy fontos eseményre pánt nélküli ruhát választotok, mit kezdtek a fehér csíkokkal a vállatokon?

Figyelt kérdés
Konkrétan: jövő hónapban esküvőnk és pánt nélküli a ruhám és a vállamat csíkosra fogta a nap, mert pántos pólókat hordtam. Éles a kontraszt, nem mutatna jól a fotókon. Szoli mentes megoldások érdekelnének.
2012. aug. 25. 14:10
 1/6 Penszy ***** válasza:
úú,szerintem próbáld meg a barnítókrémet,bár nem tudom milyen eredménye lesz a fehéren maradt részen ,bár a fehértől mindenképp jobb lesz.esetleg előtte csak egy kis részre vidd fel,aztán összehasonlítod
2012. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem alapozóval és púderrel is próbálkozhatsz
2012. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapozót ajánlanám én is, de vigyázz, mert esetleg tánc közben lekophat ahogy hozzáérnek.


Én a helyedben pántos ruhát választanék, mert a pánt nélküli tényleg úgy igazán szép, ha egyenletes színű a mellkasod/vállad.


Esetleg amit fotós készít rólatok képet, azon kiphotoshopoltathatod, de a rengeteg lagzison látszódni fog.

Sőt, ha bekened alapozóval, az a profi képeken is meg fog látszódni :(

Én mindenképp egy pántosra szavaznék, ha lehetséges...

2012. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan módszer, amikor lefújnak barna festékkel. Nagyon jól néz ki, kb. egy hétig tart. Érdemes pár nappal a nagy nap előtt csináltatni, hogy ne legyen nagyon sötét az összhatás, na meg az első napon fogja a ruhát rendesen.

Szolídabb, otthon is végrehajtható módszer: vannak barnító spray-k, vagy testápolók, ezek is használnak.

2012. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esküvő előtt pár nappal nem mernék a befújós módszerrel kísérletezni, mert ha mégsem sikerül szépre, akkor le nem szedi magáról :)

Még azt csinálhatnád, hogy napoztatod a vállad. Úgy nem lesz akkora a kontraszt.

2012. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A ruha megvan, így inkább megpróbálom a vállam napoztatni. Köszönöm.
2012. aug. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!