Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egy olyan...

Mit vegyek fel egy olyan bálra, bulira ami junius vége felé van! Lehet akkor még fehér csőfarmert venni?! VAgy mit vegyek fel! NAgyon fontos hogy divatos legyen!?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

attól függ, milyen jellegű a bál, ha valami elegánsabb, kell, emrt pl bankett, fogadás, akkor fekete szövetnadrág vagy szoknya( valami ünneplős), és egy elegáns szatén felső, lehet pántos is, csak ne legyen közönséges. A divat sehol sem fontos, max a plázában, de aki ott mindennap megfordul az olyan is, megvan róla a véleményem. Jha meg a kifutón fontos még, de ennyi...

A lényeg, hogy stílusod legyen, és jól is álljon ami rajtad van. Ha valami tényleg nagyon elegáns helyre mész, akkor meg koktélruha a legjobb választás nyáron szerintem.

Egy egyszerű buliba meg akármit felvehetsz szerintem...

2009. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

hat, ha ez olyan bal, amit bulinak is lehet nevezni, szerintem a koktelruha a legjobb valasztas. Csöfamert alapvetöen nem lehet felvenni egy balra. De amugy altalaban megadnak egy un. dresscode-ot, ahol leirjak, hogy mit kell felvenned.

Ha nem olyan elegans hely, akkor mehet a feher csöfarmer, nincs vele semmi gond...

ez a divatos dolog... ki mondja meg, hogy mi a divatos, es mi a nem az? Igaza van az elsönek: az a lenyeg, hogy ne legyel közönseges. Legyel csinos, erezd jol magad a ruhaban, es tetszen neked a ruha, es ettöl maris baromi stilusos leszel! Ne divatos akarj lenni, hanem stilusos!!!

2009. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Én júni 27-én megyek egy buliba, igazából iszogatás lesz a lányokkal, utána diszkó. Remélem jó idő lesz, bár én a nagyon meleget nem bírom. Emiatt a farmer miniszoknyám veszem fel, meg még majd mellé egy felsőt.
2009. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

*stilusos

Hát igazából olyan mulatos bálra gondoltam és nem ilyen alkalmi bálra! A divatost-*stilusost meg ugy gondoltam ,hogy mindig ugy érzem hogy csinos vagyok meg minden és amikor oda érek akkor meg látom hogy az idősebbek nálam sokkal jobban trendibbek vagy nem tudom hogy gondolom!

2009. jún. 3. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
ezen ne aggodj, de tenyleg!!! Ha jol erzed magad benne, az nem veletlenül van. Azert, mert az a hozzadillö, es ez meg is latszik rajtad. Szerintem mehet a feher csöfarmer, csak kerdes, mivel akarod felvenni? Amugy hany eves vagy (masodik vagyok)
2009. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok nés egy olyan felsövel szeretném felvenni ami pántnélküli és mell fölötti/azthiszem ugy hivják/ És tiszta flitter csak még találnom kell ilyet!meg egy magassarkuval
2009. jún. 4. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!