Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvédő spray de milyen?

Hajvédő spray de milyen?

Figyelt kérdés

Elég göndör a hajam, de mivel most levágattam (eddig derékig érő volt, most pedig vállig és lett féloldalas frufrum is), és így elég hülyén néz ki göndören, ezért beszereztem egy hajvasalót és most elég sűrűn vasalom, de sokan mondták, hogy hajvédő spray-t kéne használni. Az érdekelne, hogy ti használtok-e, és ha igen akkor milyet, és mi a tapasztalatok vele?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2012. aug. 26. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:
sorry * mik a tapasztalatok vele?
2012. aug. 26. 21:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Én régen használtam, de h őszinte legyek semmit sem ért. Régebben (5-6éve) fém volt a hajvasalóm, így kellett hozzá, de ugyanúgy töredezett. Azóta beszereztem egy kerámialapos hajvasalót aminek olyan a felülete, hogy védi a hajat, így gyakorlatilag vasalás után nem törött, és jó tapintású. Szerintem ha hővédő krémet szeretnél vagy sprayt akkor drágábbat válassz mindenképp (példát sajnos nem tudok mondani), de amit én használtam: [link] nekem semmit sem ért.
2012. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én Balea-sat használok,de nem vettem észre nagy változást, a hajam minőségét illetően.Persze mindenképp megnyugtató,legalább a tudat hogy védve van :)
2012. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy amit ajánlani tudok az a Gliss Kur spray.. nekem attól a hajam fénylik és puha :D
2012. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 29. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!