Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell a közepes méretű...

Hogyan kell a közepes méretű hajat "eltartani"? (ffi)

Figyelt kérdés

1. Vörös hajam van(4-5cm most), és szeretném olyanra növeszteni, mint a képen Ron-nak ( [link] ) van. Mennyi idő szerintetek mire addig megnő?

2. Most amikor megszárítóm, akkor ilyen száraz, vékony a hajam és úgy beáll, ahogy megszárítom. Hogyan kell úgy megcsinálni, mint ahogy a képen van?

14/F



2012. aug. 27. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez olyan kócos hatás beütésű...ne csak úgy szárítsd össze vissza,sőt jobb lenne ha nem szárítanád meg,hagynád magától megszáradni(nekem-bár lány vagyok-ha magátós szárad akkor hullámosabb,főleg ha amíg vizes nem fésülöm ki)
2012. aug. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már épp akartam írni, hogy olyan ismerős vagy, szerintem már láttalak a TV-ben :) Aztán jobban megnéztem a kérdést, meg a link címét :)


Egyébként valami nem stmmel nekem: "...vékony a hajam és úgy beáll, ahogy megszárítom." A vékony szálú hajnak tipikusan nincs tartása, és nem áll be sehogy, hanem rálapul a fejre. Élnék a gyanúval, hogy a "száraz, vékony" kitételből csak az előbbi stimmel.


fontos, hogy használj hajmosás után balzsamot (esetleg 2 in 1 sampon is elég lehet, tapasztald ki). Amíg nagyon rövid hajad volt, ennek nem volt jelentősége. Ha viszont már kicsit hosszú, akkor muszáj kondicionálni.

2012. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nemtom hogy vékony-e de ahogy mondtam beáll a hajam az olyan gagyi az egész :D 1-2 napig

am nem voltam TV-be 10 év óta haha :D

2012. aug. 27. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!