Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam! Miket...

Nagyon hullik a hajam! Miket javasoltok ez ellen?

Figyelt kérdés
Alapjában könnyen zsírosodik a hajam, de a hajvégeim nagyon szárazak! Ezért elkezdtem balzsamozni a hajamat, amit úgy használok, mit egy hajvégápolót, mert a hajvégápolókról azt hallottam, hogy kiszárítják a hajvégeket! Kb. egy hónapja használok balzsamot, de nem hiszem hogy ezért hullana, mert már ezelőtt is hullott! Eddig még nagyon semmit nem mertem kipróbálni, mert egyszer kipróbáltam egy házi hajhullás elleni pakolást, és csak rontott a helyzeten! Mit tegyek vele?
2012. aug. 27. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, szerintem ha nem múlik akkor menj el orvoshoz mert egy gyulladástol is lehet a szervezetedben vagy vitamin esetleg vashiány. Nem vasalod? Mert az ilyen meleg kütyük is nagyon roncsolják. Én is így voltam és vagyok is meg is kérdeztem itt itt elég sok válasz jött : http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..
2012. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullik és töredezik is. Ma kezdtem el revalidot szedni. Várom az eredményt.
2012. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vasalom, de az tény, hogy vashiányom van, már kicsi korom óta! Nem tudtam, hogy ezért is hullhat valakinek a haja! De most már tudom! :)
2012. aug. 28. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!