Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok pár házi praktikát...

Ajánlanátok pár házi praktikát hogy a hajam világosabb legyen? (pl. citromos víz, de jól jönne még pár trükk)

Figyelt kérdés
Eredetileg szőke a hajam,de mostanság azt vetem észre hogy kezd bebarnulni..

2012. aug. 28. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Házi praktikák nem válnak be. legalábbis nekem nem. henna plusz hajszőkítő spray, bármelyik auchanban megkapod a hajrészlegen, 2500.- /150 ml. nekem ez bevált, bár nem az első használat után látszódott, hanem a 3. tól kb.
2012. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
elvileg ha kamillás vízzel öblögeted akkor egy-két árnyalattal kivilágosodhat.
2012. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kamillatea is nagyon jó. Én úgy szoktam csinálni, hogy megcsinálok kb. 2,5 dl kamillateát, és teszek bele egy pici citromlevet (ezt mindig átszűröm, mert ha a citrom húsa is belemegy, akkor az a hajból nehezen jön ki) és hagyom kihűlni. Hajmosás után az utolsó öblítésként használom ezt a citromos kamillateát. Ettől szép, természetes fényes lesz a hajam és picit szőkébb is. :)
2012. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Házi praktikát nem tudok, de a Balea szőke sampon + balzsam nekem látványosan világosította a hajam.
2012. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, te melyiket használod, a balea more blond vagy a sima blond termékcsaládot?
2012. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sima blonde-t. :)
2012. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagyis: sima blondot. (bocsi, elírtam)
2012. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont most vettem meg én is ezt a balzsamot, bár még csak 1x használtam. Remélem nekem is világosít a hajamon. Lehet, hogy majd a sampont is kipróbálom, de előbb elhasználom azokat, amik itthon vannak. :)
2012. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

igen úgytudom hogy a csinálsz egy kamilla teát mondjuk 1l forró víz és 3-4 filter kamilla te és ezt(miután beleraktad a filtert) 1 vagy akár másfélóráig állni hagyod. majd a fejedre öntöd a fürdőkád felett és vagy kiállsz a napra hogy megszáradjon, vagy megszárítod.

a másik verzió: van egy fodrászat a deák térnél az a neve hogy hajas szalon ott ráfújnak egy bizonyos szőkítő sprayz és azzal árnyalatokkal is szőkülhet a hajad. és nem drága. 10 percig kell rajta hagyni!

Sok szerencsét!

2012. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!