Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni ezt...

Hogyan tudnám eltüntetni ezt az elszíneződést?

Figyelt kérdés

Bőr alatti pattanásom van/volt már egy hónapja. Sikerült elérnem, hogy már ne legyen kemény, ne dudorodjon ki, ki se lehet tapintani, de a színével nem tudok mit kezdeni. Pirosas-lila, és nagyon látszik.

Mit ajánlotok?



2012. aug. 28. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én bőrgyógyászt ajánlok, hogy biztos ne legyen belőle semmi baj...
2012. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is bőrgyógyász. ő tud adni neked krémet, ami segít lehámlasztani. lehet, hogy napra mentél vele és a miatt lett ilyen színe. nekem is volt ilyen, nem is egy. pattanásos bőrnél vigyázni kell a napfénnyel, mert ,,beleégeti" a bőrünkbe és akár egy életre ott maradhat a nyoma.
2012. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Alapból fehér bőrű vagyok, nagyon keveset vagyok a napon... Szóval nem ez a baj. Tudtam én hogy nem szabad napozni, hogy nézne ki akkor most... :)

2012. aug. 31. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!