Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után pattanások kezelése. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 1 eve nem szedem a fogamzasgatlot. Julius ota rettenetes pattanasaim vannak. sok helyen olvastam mar utana, mi lehetne a megoldas. Mar meregtelenitettem, bortisztitokat hasznaltam, kamillaztam, gyogyszert nem szeretnek ismet szedni:( az ezust kolloidon gondolkodom meg:( ketsegbeestem:( kerlek, osszatok meg velem, mi segitett nektek a pattanasom eltunteteseben. Laurinat szedtem.

2012. aug. 28. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
sotret
2012. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Kérem, írjon még, aki hasonlóan járt és van tapasztalata, főleg olyan segítség kéne, ami nem gyógyszeres kezeléssel kapcsolatos!
2012. aug. 28. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne szedj pattanások miatt gyógyszert, mert csak szőrösödést okoz(legalábbis nekem)

Én ezt csináltam:

szedtem B vitamint, bőrradíroztam(mitesszerek miatt)

szappanos arcmosás napi kétszer(utána hideg vizes öblítés)

napi 1.5 liter víz

cukros dolgok mellőzése

természetes arcpakolások(legjobb a tojásfehérje!)jó még az élesztős pakolás, paradicsomos.

Ezt úgy nyár eleje óta használom és erre múltak el csak. (2011 márciusában hagytam abba a fogamzásgátlót)

és most nyár végére tűntek el

2012. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ilcsi kozmetikushoz jártam, ő rengeteget segített a bőrömön!(ha debreceni vagy, tudok ajánlani, zseni ális az a nő)
2012. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!