Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak a fogamzásgátló tabletta...

Csak a fogamzásgátló tabletta segít?

Figyelt kérdés

Pattanásokkal, mitesszerekkel küzdök.

Már jó pár éve szedek fogamzásgátlót. Végülis pattanások ellen lett felírva a Diane 35, bőrgyógyász által, ami segített. Most nem szedem december óta, és kegyetlen csúnyán kipattogok. Mérges-pati, mitesszer, minden kijön, és hiába a kozmetikus, krémek, bármi! Gondolom hormonális eredetű a problémám. De mindig nem szedhetem! És ezt a fajta gyógyszert egyébként sem ajánlják a nőgyógyászok hosszútávon. Más fajta fogamzásgátlót is próbáltam már, de az mellett is kipattogtam. Létezik kifejezett ilyen jellegű hormonális készítmény ami kifejezetten ilyen problémákra megoldás lehet?

A válaszokat előre is köszönöm. L/25


2010. ápr. 17. 17:07
 1/4 anonim válasza:
húúú van egy enyhébb fogi gátló is erre a célra, amit a Diane 35 kistestvérének is neveznek ez a Minerva. Ajánlom neked is.
2010. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, rá is keresek! :)
2010. ápr. 17. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm ugyanilyen problémákkal küszködött, mint te. Ő is szedte a Diane 35-öt, és el is múltak tőle az pattik- míg abba nem hagyta a gyógyszert.

Rajta a Vitacell nevű krém segített végül. Tényleg nagyon szépen helyrejött a bőre!

Ha rákeresel, meg fogsz lepődni, mert ez egy rákbetegeknek ajánlott krém, de az immunerősítő hatása miatt a problémás bőrnek is jót tesz.

2010. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, rá is keresek. :)
2010. ápr. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!