Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss 6-8 sötétszőke hajfesték...

Cunciii kérdése:

Syoss 6-8 sötétszőke hajfestékkel kinek van tapasztalata? Milyen színt kapunk a hajon? Linkelhettek képeket is. Mert én világosabb barnát szeretnék és mondják hogy ez is barna lesz.

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom melyik típus,de:



2/5

2/5

2/5

2/5

Alexa369, 2012. augusztus 14.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált Korcsoport: 18-24

a középszőke árnyalatával festettem már másodszorra a hajam. pont olyan színe lett mint ami a dobozon van, és lassan kopik, szép fénye van.


hát akkor: befestettem az egy árnyalattal sötétebb sötétszőke festékével a hajam, és kb olyan színű lett mint ami a csokoládébarna dobozán van. kisebb sokkot kaptam.



itt erről van szó


[link]

2012. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amikor fekete színezővel volt színezve a festett szőke hajam, ezzel próbálkoztam...a végeredmény: vörös hajtövek, a hajam többi része pedig maradt ugyan úgy fekete.
2012. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!