Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hővédő hajspray tényleg...

A hővédő hajspray tényleg védi a hajat, vagy ez csak marketingfogás? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Avonos hővédő hajspray-m van nem drága. Ha ezzel befújom a hajam szárítás/vasalás előtt tényleg nem töredezi el a hajat??

Vastagszálú,dús a hajam és hetente 1-szer max 2-szer vasalom a hajam.


2012. aug. 29. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
csak marketingfogás, főleg ha avonos.
2012. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor melyik az amelyik jófajta? és egyáltalán honnan lehet megállapítani hogy használ-e?? mert drágábbat nem vennék meg csak úgy
2012. aug. 29. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:

ne ilyen avon meg syoss meg ilyen sz*rokat vegyél szerintem..

Nelly (kék színű) hővédő nagyon jó:) évek óta vasalom a hajam és eléggé töredezett volt de sokkal jobb most hogy használom ezt a sprayt:) 1200 körül vettem:) érdemes kipróbálni:D

2012. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én még csak a kallos kjmn hővédő sprayt használtam. Éveken át szárítottam, vasaltam úgy a hajamat, hogy nem használtam hővédőt. Aztán kipróbáltam ezt a kallososat. Én érzem a különbséget, amikor használom a hővédőt sokkal puhább lesz a hajam, tovább marad egyenes és rendszeres használat mellett később kezd töredezni a hajam, pedig hetente 1-2x én is vasalom a hajamat.


Az állítás, hogyha hővédőt használsz nem fog töredezni a hajad nem igaz, csupán egy kicsit véded a hajad, késleltetni a tudod a töredezést. Ez a kallos pl. szerintem ápol is valamennyire, mert nem szárad ki a hajam a hajvasalástól, hanem szép puha lesz vasalás után is. Ráadásul nagyon olcsó, kb. 400Ft-ért vettem tavaly ősszel, rendszeresen használom és még mindig van benne. :)


Mindemellett abban is biztos vagyok, hogy jó nagy adag marketing van benne, hogy minél többet vegyünk, de ez meg sem lep. :)

17/L

2012. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. nekem pedig bevált az avonos (rózsaszín flakonos) Hővédő spray.. most rendeltem meg a 3. flakonnal.. majdnem minden nap vasalom a hajam, és nem töredezik úgy mint régen, amikor nem használtam rá semmit.
2012. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És a kallos hővédőjét hol lehet beszerezni? :O még sosem hallottam róla.

És köszi szépen a válaszokat *-*

2012. aug. 30. 08:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Kallos termékeket fodrászkellékesben, eurós boltokban, kallos szaküzletben lehet venni.
2012. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy csak reklámfogás.... De azzal ők is tisztába vannak, ha már forgalmazzák az adott terméket akkor legalább legyen valami hatása amiért majd újra és újra megveszed. Vannak gyártók akik jobbat vannak akik roszabbat gyártanak.
2012. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
illetve marketing bocs elírtam. előző voltam
2012. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Pantene hővédő vált be.
2012. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!