Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a töredezett haj...

Mit tehetnék a töredezett haj ellen? Már hallottam többféle módszert, próbálkozni, még nem próbálkoztam, hátha itt tudok meg újabb dolgokat.

Figyelt kérdés
Nem vasalom a hajam, kb. 3 havonta festem színezővel. Elől és felül nem is törik, csak itt a hátsó részeken...ott már nem is szoktam festeni. Azt hallottam, hogy a melegollós hajvágás nem ér semmit. Ricinus olaj szerintetek jó? esetleg vmi hajvégápoló? vagy melyik olcsóbb?

2012. aug. 29. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj!!
2012. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj és kókuszolaj. Én felváltva használom.
2012. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig is! és árban hogyan vannak?
2012. aug. 29. 21:00
 4/8 anonim válasza:
vagd le.
2012. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szamóca.. ***** válasza:
59%

a törött haj nem forr össze. a ricinus nagyon jól ápol, de NEM fogja megjavítani a hajad, esetleg megelőzi a töredezést.

a folyamatos vágás az egyetlen megoldás: havonta egyszer nagyon keveset vágj a végéből. kezdheted radikálisabban is, ha gyors változást akarsz, vágj belőle pár centit és aztán ápold, majd folyamatosan vágd. vicces, de így gyorsabban is nő.

2012. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos a töredezett haj ellen egy ellenszer van mégpedig az OLLÓ!

A töredezést nem utólag kell kezelni, hanem megelőzni. Ha nagyon zavar vágasd le a töredezett részt és ápold hetente pl olívaolajjal, kókuszolajjal a hajvégeket.

Ezek a bolti hajvégápoló termékek sajnos semmire sem jók, csak elmaszkírozzák a töredezett hajszálakat, de a probléma megmarad. :(

Én kb 2 hónapja használok ricinusolajat, viszont feltűnt hogy mintha picit szárítaná a hajvégeimet, nem tudom miért, pedig mások nagyon dícslérik:( ezért a ricinust már csak a hajtövekre kenem hogy gyorsabban nőjön a hajam, a hosszát és a végeit pedig olívaolajjal ápolom.


22L :)

2012. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vágni mindenképp lefogom, csak utána, hogy ne törtnéjen újra baj, mit tegyek :) köszönömm eddig a válaszokat :)
2012. aug. 29. 21:35
 8/8 anonim válasza:
Ahogy előttem, és te is írtad, a deciét 350forint körül megvásárolható Ricinusolaj tökéletes a töredezettség megelőzésére. (Nekem 1 éve nem kellett vágatnom a hajamból, mert tökéletesen szép maradt, persze nem mondom, h nem haj típustól függ,de az enyém is töredezett nagyon mielőtt nem kezdtem el használni)Én még a sör tojás sárgája méz kombinációt is nagyon jónak tartom. :)
2012. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!