Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy naponta 100-150...

Normális, hogy naponta 100-150 körüli hajszálam kihullik?

Figyelt kérdés

Reggel kihullik kb a "napi adag" fele fésülködéskor, meg ha belenyúlok a kezemmel is kijönnek a kihullott szálak. Este ugyanígy, bár mostanában akkor csak kézzel szoktam átsimítani a hajam. Egyik kérdésnél olvastam, hogy normális a napi 100 kihullott hajszál. Kb júniusban kezdtem felfigyelni a hajhullásomra, azóta mintha vékonyodott is volna a hajam! Elkezdtem szedni ilyen hairclinic tablettát, mert anyukámnak az jó volt. Meg egészségtelenül is ettem, de mostmár majd sok gyümölcsöt próbálok enni.

16/L


2012. aug. 29. 23:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Napközben összekötve hordom a hajam.
2012. aug. 29. 23:22
 2/3 anonim ***** válasza:

En irtam egy kerdesnel,h napi 100 az normalis,lehet arra a kerdesre gondolsz,aki azt hitte ,h napi 50 hullik ki.

Am vannak jo kis 'csodaszerek' van egy kapszulas keszotmeny ,de nem tudom mi a neve...azt hiszem szepsegvarazs,na az jo a hajra,borre,koromre. Es teljesen normalis,ha tobb hajszalad kihullik,ez legyen a legnagyobb gondod:)

2012. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!